جمعیت هلال احمر استان زنجان

پنجشنبه 06 آذر 1399

آموزش مجازی در شعب هلال احمر استان زنجان توسعه یابد

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: برای پیشگیری از شیوع کرونا آموزش های هلال احمر در سطح شعب این استان برای فراگیران در فضای مجازی توسعه یابد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، فیروز رجایی در جلسه ویژه آموزش با روسا و کارشناسان شعب که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: مقرر شده در حوزه آموزشی و تخصصی بودجه ای برای این حوزه تا پایان سال تخصیص می یابد که پیگیر این مهم هستیم.

وی با بیان اینکه آموزش های تخصصی زیر نظر حوزه آموزش قرار گرفته است، اظهارداشت: مجری این آموزش ها حوزه معاونت آموزش و پژوهش می باشد.

وی ادامه داد: صدور گواهی برای فراگیران و افراد بهره مند از آموزش های جمعیت هلال احمر استان زنجان که در گذشته به تهران ارسال می شد، با امضای مدیرعامل خواهد بود که با این روند زمان صدور گواهی کاهش می یابد.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با تاکید بر آموزش های مجازی هلال احمر گفت: همه شعب در سطح استان آموزش با این روش را انجام می دهند و باید تا حد امکان و توانایی این آموزش در همه شعب گسترش یابد.

رجایی اظهارداشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا مشکلاتی در آموزش حضوری هلال احمر وجود دارد که می طلبند با همفکری این آموزش ها ادامه دهیم.

وی تاکید کرد: باید کیفیت آموزش های هلال احمر برای فراگیران در فضای مجازی شعب مورد توجه جدی قرار گیرد و برای صدور گواهی پایان دوره گذراندن دوره های عملی بسیار مهم است.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: برای ارائه آموزش ها در فضای مجازی نرم افزار مخصوص کشوری توسط جمعیت هلال احمر ارائه می شود تا همه آموزش ها بر اساس برنامه و دستور العملی منسجم برای فراگیران ارائه شود.

 رجایی یادآوری کرد: آموزش همگانی و کمک های اولیه  هلال‌احمر در برنامه شاد برای دانش آموزان مدارس تدریس می شود.

وی افزود: باید برنامه آموزشی مدونی برای چهار ماهه باقی مانده از سالجاری برای دستگاه های اجرایی، روستائیان و دیگر مخاطبان در سطح استان زنجان داشته باشیم.

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: با همکاری همه پرسنل، داوطلبان و مربیان توانستیم در 108 خانه هلال برای 2 هزار و 271 نفر آموزش برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه روسا و کارشناسان آموزش جمعیت هلال احمر در شعب استان زنجان برنامه ها و نظرات خود را در خصوص برگزاری دوره های آموزشی برای مخاطبان ارائه دادند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *