جمعیت هلال احمر استان زنجان

دوشنبه 11 اسفند 1399

امدادرسانی هلال احمر زنجان به 268 حادثه دیده

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در دی ماه امسال 41 مورد حادثه در جاده ای، شهری و صنعتی و کارگاهی در این استان ثبت شده که امدادگران هلال احمر این استان برای 268 نفر حادثه دیده خدمات امدادی ارائه داده اند.

به گزارش روز دو شنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، علی طاهری افزود: در دی ماه سالجاری  امدادگران هلال احمر در هشت مورد برف و کولاک، 28 مورد در حوادث جاده ای، 2 مورد سانحه شهری، و یک مورد حوادث صنعتی و کارگهی و 2 مورد خدمات حضوری برای شهروندان این استان خدمات امدادی ارائه داده اند.

 وی یادآوری کرد: افراد متاثر از این حوادث 268 نفر بودند که 70 تیم با 180 نفر برای آنها خدمات مورد نیاز را ارائه کرده اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه مصدومان ناشی از این حوادث بیان شده 69 نفر ثبت شده است، گفت: 6 مصدوم توسط امدادگران هلال احمر استان به مراکز درمانی منتقل شده اند و سه نفر از هموطنان نیز در این سوانح جان خود را در دی ماه جاری از دست داده اند.

طاهری اظهارداشت: در حوادث ناشی از برف و کولاک دی ماه امدادگران هلال احمر در استان زنجان سه نفر را در پایگاه های امداد و نجات جاده ای اسکان داده اند.

 وی اظافه کرد: در این عملیات ها 70 تیم عملیاتی با 180 نفر امدادگر و39 دستگاه آمبولانس و 30 دستگاه خودروی نجات به این ماموریت ها اعزام شده اند.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث می توانند با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *