جمعیت هلال احمر استان زنجان

پنجشنبه 06 آذر 1399

بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از پایگاه های آمران سلامت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان و معاون جوانان هلال احمر از پایگاه های آمران سلامت در شهر زنجان بازدید کردند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی شامگاه چهارشنبه در چهاردهمین روز از آبان ماه از پایگاه های آمران سلامت بازدید کرد و در این بازدید افزود: باید اطلاع رسانی و مشارکت در خصوص رعایت بیش از گذشته پروتکل های بهداشتی پیشگیری از بیماری کرونا برای شهروندانی که نسبت به این مهم توجه جدی ندارند، انجام شود.

وی تاکید کرد: متاسفانه در همه کشورهای دنیا شاهد افزایش شیوع این ویروس کرونا هستیم لذا شهروندان با همکارسی مسئولان ذی ربط باید موضوع مقابله با گسترش این بیماری را در اولویت قرار دهند.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی توسط هر کدام از شهروندان و توجه به حفظ سلامتی خود و خانواده هایشان موجب سلامت جامعه و همه شهروندان می شود.

 میرزایی یادآوری کرد: عبور از بحران ویروس کرونا مستلزم عزم همگانی همه شهروندان در سطح شهرها و روستاهاست و جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز همه توان تجهیزات و نیروها به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس بکار بسته و شبانه روز در تلاش است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از عموم مردم خواست؛ به منظور ریشه کنی ویروس کرونا درخانه بمانند و از تردد غیرضروری در سطح شهرها حتی جاده ها خودداری کنند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *