جمعیت هلال احمر استان زنجان

دوشنبه 11 اسفند 1399

توزیع کمک مومنانه هلال احمر در شهرستان سلطانیه

نماینده جمعیت هلال‌احمر در شهرستان سلطانیه گفت: 25 بسته معیشتی کمک های مومنانه هلال احمر در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مابین خانواده های نیازمند، کم برخوردار و متاثر از آسیب‌های بیماری کرونا توزیع شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، مجید علیگو در حاشیه توزیع این سبدهای غذایی افزود: جمعیت هلال احمر از ابتدای شیوع کرونا در راستای تسکین آلام بشری ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی به نیازمندان و آسیب پذیرترین افراد جامعه با استفاده از منابع و کمک های داوطلبانه خیران اقدامات قابل توجهی برای کاهش آسیب‌های ناشی از شیوع این ویروس انجام داده است و بعد از تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر رزمایش مواسات، توزیع بسته‌های معیشتی مابین خانواده های کم برخوردار  را انجام می شود.

وی اظهارداشت: سهم شهرستان سلطانیه از این بسته های معیشتی 25 سبد غذایی بود که امروز در روستاهای بوئین، گوزل دره، خرم درق، ساریجالو و نماور توزیع شد.

نماینده جمعیت هلال‌احمر در شهرستان سلطانیه گفت:  این دومین مرحله از توزیع سبدهایی غذایی هلال احمر برای خانواده های کم برخودار و آسیب دیده از بیماری کرونا در سالجاری است و از زمان شیوع ویروس کرونا در استان میان نیازمندان جامعه و بیماران صعب العلاج و خانواده های نیازمند بسته های بعداشتی و غذایی توزیع شده است.

علیگو یادآوری کرد: در تلاش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان ها، کوشش در جهت برقراری دوستی هستیم چرا که تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت ها و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها بدون در نظر گرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها از اهداف اصلی جمعیت هلال احمر می باشد.

وی اضافه کرد:  محتوای این سبدهای غذایی شامل برنج 10 کیلویی، ماکارونی، روغن مایع، قند، حبوبات و چایی و رب گوجه فرنگی می باشد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *