جمعیت هلال احمر استان زنجان

پنجشنبه 06 آذر 1399

جوانان هلال احمر در برنامه ها مشارکت بیشتری داشته باشند

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: جوانان هلال احمر در برنامه ها و طرح های مشارکت بیشتری داشته و در کنار مسئولان شعب باشند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی همزمان با سالروز تاسیس سازمان جوانان در جمع دبیران کانون های دانشجویی جلسه ویژه سالروز تاسیس سازمان جوانان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: جوانان هلال احمری در برنامه ها ورود پیدا کنند و کنار مسئولان شعب و مشارکت بیشتری در فعالیت ها داشته باشند تا در آینده شاهد رشد و بروز استعداد ها و ظرفیت ها باشیم.

وی اظهارداشت: مشاركت جوانان به معنی روند احساس مسئوليت در جامعه که امروزه در سطح مجامع علمـی از اهميـت بـالايی برخوردار است، از آن به عنوان هدف و وسيله توسعه نام می برند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: اشتياق و علاقمندی كه جوانان برای سهيم شدن در فعاليت های اجتماعی و ايفای نقش در مشاركت های اجتماعی دارند قابل توجه است، اما سهمی كه در شرايط  فعلی برای فعاليت های مشاركت جويانه دارند، کافی نیست که باید این مشارکت ها بیشتر از قبل شود.

میرزایی تاکید کرد: مشاركت دادن بيشتر جوانان در امور اجتماعی و به حركت درآوردن اين نيروی عظيم ضرورتی است كه بايد به طور جدی آن را در برنامه های معاونت جوانان هلال احمر عملیاتی کنیم و راهكارهای مناسب برای اين امر را از طريق خود جوانان كشف كنيم.

وی ادامه داد: جوانان با هدف ارتقای نقش آفرینی در فعالیت‌های بشردوستانه، اجتماعی، افزایش انگیزه و مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری ها به عنوان نیروهای توانمند و موثر در برنامه های جمعیت هلال احمر مشارکت و همکاری داشته باشند.

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: در این استان زنجان حوادث مختلفی اعم از زلزله آذربایجان شرقی، کرمانشاه و سیل لرستان را تجربه کردیم و با همکاری جوانان و داوطلبان توانستیم در این استان ها خدمات بشردوستی و امدادرسانی را انجام دهیم.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن قدردانی از تلاش جوانان در اجرای طرح آمران سلامت، افزود: اعضای جوان زنجانی در اجرای این طرح به خوبی می درخشند که امید داریم تاثیرگذار باشند.

فاطمه جمشیدی افزود:  امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا بیشتر برنامه ها به صورت مجازی اجرا شد و توانستیم و مقام و رتبه های خوبی را در سطح کشور کسب کنیم.

وی اظهارداشت: خدمات بشردوستی نوروزی و دیگر برنامه های شاخصی در هفته هلال احمر،هفته مبارزه با مواد مخدر، هفته ازدواج  برنامه های خوبی برگزار شد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر این برنامه ها جشنواره های مختلفی از حمله پرسش مهربانی و هلال خندان نیز به صورت مجازی برگزار شد که در  فیلم کوتاه دانش آموزان استان زنجان جزو برترین ها شد.

جمشیدی  تاکید کرد: خوشبختانه در برنامه سفیران بشردوستی استان زنجان رتبه دوم کشوری کسب کرد و در طرح نان مهربانی نیز جزو برترین های کشوری شدیم.

وی با بیان اینکه در برنامه پویش همکلاس مهربان یک مورد برنامه مبارزه با مواد مخدر بود که در استان زنجان توسط استاندار قدردانی شدیم، خاطرنشان کرد: در اجرای چندین برنامه رتبه اول را در سه ماهه دوم سالجاری کسب کردیم.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در پایان این برنامه با اهدای هدایایی از همه دبیران کانون های دانشجویی هلال احمر استان قدردانی کرد.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *