جمعیت هلال احمر استان زنجان

سه شنبه 07 بهمن 1399

دیدار صمیمانه سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان با کارکنان

سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان در نخستین روز کاری خود با همه معاونین و کارکنان هلال احمر صمیمانه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، علی طاهری در این دیدارهای صمیمانه افزود: هلال احمر نهادی عام المنفعه است که باید همانند دیگر سازمان های خیریه با همکاری، همیاری و از خود گذشتگی اداره شود .
وی خاطرنشان کرد: همدلی و همراهی کارکنان برای تحقق اهداف جمعیت هلال احمر و ضمن هموار کردن مشکلات موجب ارایه خدمات مطلوب می شود.
سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان گفت: زمانی که حادثه ای رخ می دهد، همه باید در کنار هم با همدلی و از خودگذشتگی فعالیت کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به متاثران از حوادث ارایه دهیم.
طاهری بر ضرورت ارائه آموزش ها در خانه های هلال تاکید کرد و ادامه داد: با همکاری و تلاش هم بتوانیم این آموزش ها را به هموطنان در مناطق شهری و روستایی توسعه دهیم تا بتوانند در حوادث غیرمترقبه خود امدادی و دگر امدادی را به درستی برای کاهش خسارت های جانی و مالی تا رسیدن امدادگران هلال احمر ارائه دهند.

وی یادآوری کرد: تحقق این آموزش ها از طرفی و ارائه آموزش های مورد نیاز به همه امدادگران در سطح استان زنجان موجب آمادگی بیشتر امدادگران در ارائه خدمات امدادای خواهد شد و از طرفی نیز اطلاعات و داشته های علمی آنها به روز می شود.

سرپرست جمعیت هلال احمراستان زنجان بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر برای طرح زمستانی تاکید کرد و گفت: آمادگی و پاسخگویی به حوادث در این طرح برای در راه ماندگان و کاربران جاده ای در حوادث ناشی از برف و کولاک و غیرمترقبه بیش از گذشته محقق شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، در این دیدارها هر معاونتی همراه با زیر مجموعه خود حضور داشتند و عملکرد و اقدامات خود را ارائه و مشکلات خود را بیان کردند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *