جمعیت هلال احمر استان زنجان

سه شنبه 07 بهمن 1399

هلال احمری ها با تمام قوا در شرایط جوی نامساعد برای امدادرسانی تلاش کنند

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: همه امدادگران و پرسنل هلال احمر با همه توان و قوا در شرایط جوی نامساعد برای امدادرسانی به به هموطنان تلاش کنند.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، علی طاهری در جلسه ویدئو کنفرانس خود با روسای شعب هلال احمر استان افزود: روسای شعب جمعیت هلال احمر استان برای مدیریت بحران با فرمانداران و اعضای شورای مدیریت بحران شهرستان ها مکرر در تماس باشند.

وی تاکید کرد: همه نیروهای هلال احمر با تمام توان و قوا با جدیت بیشتری در بارش برف و باران در امر امدادرسانی و ارائه خدمات تلاش کنند و همکاری، همدلی انسجام و اتحاد مابین نیروها در ارائه خدمات هلال احمر نمود پیدا کند.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر به لحاظ شرایط جوی در وضعیت نارنجی هستیم، اظهارداشت: با تمام همه ظرفیت های موجود و با جدیت در وارد عمل شده و با امدادگران در تماس باشیم.

طاهری یادآوری کرد: در شرایط جوی که در وضعیت نارنجی هستیم همه امدادگران در سطح استان زنجان انکال باشند که در صورت نیاز از ظرفیت آنها برای امدارسانی به همنوطنان استفاده شود.

وی به طرح ناظران سلامت اشاره کرد و افزود: این طرح در راستای انعقاد تفاهم نامه ما بین جمعیت هلال احمر و وزرات بهداشت و درمان منعقده شده که باید در برای عملیاتی شده این طرح نیز همه قوا و توان خود را بکار بگیریم و این مهم تکلیفی است که اجرایی شدن آن مهم می باشد.

 سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان گفت: لیست 160 نفر از اعضای داوطلبان و جوانان به فرمانداران استان برای مشارکت در طرح ناظران سلامت معرفی شده اند.

طاهری تاکید کرد:  برای مهار و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با همه توان و ظرفیت موجود جمعیت هلال احمر را در اختیار استان زنجان هستیم.

وی با بیان اینکه برای جذب اعضای جوان و داوطلب در هلال احمر برنامه ریزی و اقدام شود، اظهارداشت: در جذب و نگهداشت اعضا مشکل داریم که باید در رفع این مهم اهتمام جدی داشته باشیم.

سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان زنجان با تاکید بر اینکه با استفاده از ظرفیت فضای مجازی آموزش همگانی هلال احمر را ادامه دهیم، گفت: با توجه به اینکه طرح دادرس باید در مدارس استان اجرا شود که در حال حاضر به دلیل بیماری کرونا دانش آموزان حضور فیزیکی در مراکز آموشی ندارند، چنانچه بستر این مهم در فضای مجازی فراهم شود اجرای آن انجام می شود.

طاهری با تاکید بر اینکه شبانه روز پاسخگوی همکاران هستم، خاطرنشان کرد: روسای شعب جمعیت هلال احمر شهرستان های استان زنجان تلاش کنند خود شخصا در جاده ها حضور داشته باشند و در صورت وجود مشکلی گزارش آنرا ارائه شود.

وی در پایان جلسه از تلاش ها و اقدامات روسای شعب و همه پرسنل جمعیت هلال احمر استان زنجان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، ابتدای این جلسه روسای شعب در شهرستان های طارم، زنجان، خدابنده، ماهنشان، خرمدره، ایجرود و ابهر مشکلات و کمبودهای شعب را مطرح کردند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *