جمعیت هلال احمر استان زنجان

دوشنبه 11 اسفند 1399

هلال احمر برای 3166 مددجوی کمتیه امداد آموزش ارائه داده است

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: توانمندسازی خانواده های تحت پوشش این نهاد به عنوان سیاست کلان در سطح کشور به شمار می رود که ابلاغ شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان،ا باصلت نادری شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری کلاس های آموزش کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در قالب طرح یاس(یاران آسیب ستیز) افزود: آموزش یکی از راهبردهای توانمند سازی برای گروه های مختلف تحت پوشش کمیته امداد به شمار می رود که برای توانمند سازی و تامین استقلال خانواده ها به جد در حال تلاش و برنامه ریزی هستیم.

وی ادامه داد: در موضوع آموزش انتظار داریم تا خانواده های تحت پوشش کمیته امداد حضور مستمر، مداوم و بر اساس برنامه در کلاس های آموزشی داشته باشند.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت:  در این نهاد نیز یکی از موضوعات آموزشی در خصوص مهارت های زندگی برای گروه های مختلف است.

نادری ضن قدردانی از  جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: یکی از موارد مهم در حوزه آموزش، ارائه آموزش کمک های اولیه و امداد و نجات در حوزه مددجویی و کارمندان کمیته امداد است که توسط هلال احمر انجام می شود.

وی پیشگیری از آسیب های اجتماعی را از مهمترین آموزش ها و موضوعات مهم بیان کرد و افزود: فقط در سال گذشته در بخش امداد و نجات توسط هلال احمر در حوزه مددجویی سه هزار و 166 نفر از این آموزش ها بهره مند شده اند.

وی افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون نیز  81 نفر از کارکنان کمیته امداد از آموزش های جمعیت هلال احمر استان زنجان بهره مند شده اند که در صدد افزایش این آموزش ها هستیم.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت:در کنار موضوعات امداد و نجات و پیشگیری از آسیب های اجتماعی یکی از مسائل مهم است که این مهم نیز در قالب طرح ملی یاس مابین کمتیه امداد و جمعیت هلال احمر در حال اجراست.

نادری به اهمیت این طرح اشاره کرد و افزود: چون بخشی از این آموزش ها مربوط  به آسیب های اجتماعی است در شرایط کنونی که هجمه های فرهنگی دشمن را احساس می کنیم ارائه این آموزش ها برای همه آحاد مردم ضروری است و یشگیری از این آسیب های منحصر به جمع و گروه خاصی نیست و کمیته امداد به آموزش ها در این زمینه اهمیت می دهد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *