جمعیت هلال احمر استان زنجان

دوشنبه 11 اسفند 1399

120 خانواده طارمی از کمک های مومنانه هلال احمر بهره مند شدند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: در این شهرستان 120 بسته معیشتی کمک های مومنانه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی میان خانواده های کم برخودار آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، سید باقر حسنی در حاشیه توزیع کمک های مومنانه افزود:  در دومین مرحله از اجرای طرح توزیع سبدهای غذایی در سطح شهرستان طارم، 120 خانواده از این کمک ها بهره مند می شوند.

وی تاکید کرد: این طرح به منطورتحقق منویات مقام معظم رهبری، خانواده هایی که معیشت آنها بر اثر بیماری کرونا دچار مشکل شده هلال احمر با استفاده از ظرفیت خیرین و داوطلبان نسبت به تامین بخشی از مایحتاج این هموطنان اقدام کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: توزیع بسته های معیشتی با هدف كمک به اقشار کم بضاعت و آسیب دیده از این بیماری، ترويج فعاليت های خيرخواهانه و عام المنفعه با همکاری خیرین و داوطلبان هلال احمر در حال انجام است.

حسنی اظهارداشت: در مرحله دوم توزیع بسته های معیشتی کمک مومنانه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی امام جمعه شهر آببر، شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها هلال احمر شهرستان طارم را همراهی می کنند.

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر با رویکرد دستگیری از نیازمندان و مستمندان و بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین، برای دومین بار در مسیر تحقق اهداف و برنامه های خیرخواهانه اقدام به توزیع سبدهای غذایی برای خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان طارم گفت: محتوای این سبدهای غذایی شامل برنج 10 کیلویی، ماکارونی، روغن مایع، قند، حبوبات و چایی و رب گوجه فرنگی می باشد.

باقری تاکید کرد: در حاشیه توزیع کمک های مومنانه در شهرستان طارم، خانه هلال روستای ولیس نیز با حضور امام جمعه، شورای اسلامی و دهیاران راه اندازی و به بهره برداری رسید.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *